Ieteicamais

Minerālvate Knauf Omnifit Slab 35 50mm (1200x600)

€ 0.00

Obligātais lauks!
Obligātais lauks!
Obligātais lauks!
Obligātais lauks!

Par mums

kadavilna.lv (whatwool.com) ir lielākais minerālvates un citu izolācijas materiālu izplatītājs Eiropā. Mums ir tiešsaistes veikali visā Eiropas Savienībā, Apvienotajā Karalistē un Ukrainā. Mēs esam daļa no starptautiskās grupas Insulation Platform. Projekta whatwool.com ietvaros mēs attīstām visaptverošu e-komercijas tīklu vates izplatīšanai vairāk nekā 20 valstīs, kur katrs no mūsu veikaliem darbojas vietējā valodā.

Sazinieties ar mums!

Mēs lepojamies ar to, ka mums ir savs vilnas zīmols Coverock, kas nodrošina augstas kvalitātes produktus. Mēs saprotam, ka izcilās kvalitātes apvienošana ar konkurētspējīgām cenām ir ļoti svarīga, tāpēc esam noslēguši līgumus ar lielākajiem ražotājiem. Tā rezultātā mēs saviem klientiem varam piedāvāt viszemākās cenas tirgū un tiešu piegādi līdz jūsu ieguldījumam.

Mēs esam izveidojuši lielāko minerālvates tiešsaistes veikalu Eiropā.
Mūsu tiešsaistes veikalā jūs atradīsiet visus tirgū pieejamos visu ražotāju produktus.

Mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat atrast pilnīgu informāciju par katru produktu, kā arī tehniskās lapas un aktuālās cenas.

Mēs piedāvājam zemākās cenas tirgū individuāliem klientiem un uzņēmumiem.

  • Mēs esam visu minerālvates rūpnīcu izplatītājs Polijā.

  • Pērkot no rūpnīcas izplatītāja , ietaupīsiet naudu.

  • Mēs piegādājam vilnu uz visām Eiropas valstīm

    Mēs piegādājam vilnu uz visām Eiropas valstīm.

  • Mēs piedāvājam vairāk nekā 300 produktu izolācijai

  • Mēs pastāvīgi sadarbojamies ar 18 vilnas un putu polistirola ražotājiem.

  • Izmantojot salīdzināšanas rīku, varat atrast labāku/lētāku aizstājēju.

    Pateicoties salīdzināšanas programmai , varat atrast labāku/lētāku aizstājēju.

Citas kategorijas

Minerālvates slīpnes un ķīļi plakaniem jumtiem

Mēs piedāvājam arī risinājumus plakaniem jumtiem: slīpās un formējošās daļas, ķīļus un izoklīnijas, kā arī minerālvates trapecveida blokus. Minerālvates slīpnes ir paredzētas slīpumu veidošanai siltumizolācijas slānī, nevis konstruktīvajā slānī (slīpā tērauda konstrukcija vai dzelzsbetona grīda ar klona segumu, kas izliets ar slīpumu), kas nepieciešams lietus ūdens novadīšanai. Mēs varam izgatavot jumta slīpumus no uzticēta materiāla, kā arī no sava materiāla. Mēs pielāgosim formu un izmēru jūsu vajadzībām.

M³ slīpņu griešanas izmaksas ir atkarīgas no jumta konstrukcijas sarežģītības. Dabiskās īpašības nodrošina izturību visnelabvēlīgākajos laikapstākļos, labu siltumizolāciju un nedegošību.

Katra nogāžu paneļu sistēma tiek projektēta individuāli.
Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mūsu konsultantu.

Akustiskie ekrāni un trokšņa barjeras

Viens no Insulation Platform darbības pamatprincipiem ir tās ilggadējā pieredze akustisko ekrānu tirgū. Mēs esam ekskluzīvais PANACOR sistēmas metāla akustisko ekrānu izplatītājs Polijā un Centrāleiropas un Austrumeiropas tirgos. Mēs montējam (saliekam) paneļus savā rūpnīcā Polijā un pēc tam piegādājam tos klientiem. Ir iespējams piegādāt arī nesamontētus paneļus tiem klientiem, kuri paši var tos izgatavot vienkāršā veidā - šāds risinājums ir īpaši saprātīgs, ja galamērķis ir tālu un nesamontētu paneļu (metāla loksnes, sāni un vate atsevišķi) transportēšana dod lielu ietaupījumu uz transporta rēķina.

welneo.pl - minerālvates salīdzināšanas vietne

Platforma Izolacji ir kļuvusi par pirmās minerālvates salīdzināšanas sistēmas Polijā partneri un līdzizstrādātāju, ar kuras palīdzību var pārbaudīt visu tirgū pieejamo produktu parametrus. Tā darbojas, pamatojoties uz uzlabotu algoritmu, kas neatkarīgi pārbauda cenas, pieejamību un tehniskos parametrus un sniedz jums izdevīgākos piedāvājumus.
Minerālvate, kādu izvēlēties? Kurš ir labākais? Dodieties uz welneo.pl un aplūkojiet labāko minerālvates veidu reitingu.

Uzņēmumi

Salīdzini 0 / 3