Ieteicamais

Minerālvate Knauf Omnifit Slab 35 50mm (1200x600)

€ 0.00

Obligātais lauks!
Obligātais lauks!
Obligātais lauks!
Obligātais lauks!

Biežāk uzdotie jautājumi

Minerālvate

Kāds ir minimālais vilnas daudzums, ko es varu pasūtīt?

Vilna tiek pārdota tikai kā pilni paliktņi, ja vien pie produkta nav norādīts citādi.

Kāds ir minerālvates piegādes gaidīšanas laiks?

Pie katras preces, tieši uz preces kartes, ir norādīta informācija par aptuveno piegādes laiku. Ja jums ir papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Kādas ir piegādes izmaksas?

Piegādes izmaksas varat pārbaudīt, kad pievienojat preci grozā. Tomēr tā nav redzama pie visām precēm. Pašas izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem: preces veida, pasūtītā daudzuma, vietas, kur mums ir jāpiegādā preces. Ja jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vai es varu samaksāt par preci piegādes brīdī?

Diemžēl šādas iespējas nav, jo mēs nesūtām produktus ar apmaksu. Preču transportēšanu veic kuģniecības uzņēmumi, nevis kurjerdienesti, kas nav pilnvaroti iekasēt no klienta skaidru naudu. Mēs arī nepiedāvājam šādu pakalpojumu, jo loģistikas process ir pārāk sarežģīts gadījumā, ja klients preces nesaņem.

Betonyp

Kas ir cementa skaidu plātnes?

Betonyp ir vispārējas konstrukcijas plātne, ko izgatavo, izmantojot koksnes skaidas, portlandcementu, ūdeni un nelielu daudzumu piedevu atkarībā no paredzētā plātņu lietojuma, un pēc tam visu maisījumu padod zem preses, kas piešķir plātnēm galīgo formu.

Kur var izmantot cementa skaidu plātnes?

Plātnes, ko izmanto daudzās rūpniecības un būvniecības nozarēs, arvien biežāk nonāk arī interjera dizaina nozarē, kur tās lieliski iekļaujas mūsdienu būvniecības kanonā. Videi draudzīgu materiālu - koksnes šķeldas un cementa - kombinācija nodrošina virs vidējās mehāniskās izturības, kā arī ugunsizturības un ūdensizturības līmeni.
No Betonyp paneļiem izgatavotās grīdas un fasādes ir noturīgas pret pelējumu, sēnītēm, grauzējiem un kukaiņiem, un līdzenā un gludā virsma ir ideāls pamats siltumizolācijai, apmetumam un fasādes krāsai. Arvien biežāk izmantotie pastāvīgie veidņi pakāpeniski aizstāj tradicionālās metodes, jo tie neprasa demontāžu un veido monolītu virsmu ar ēkas konstrukciju. Plātņu daudzpusība daudzos gadījumos ļauj iztikt bez ģipškartona vai OSB plātnēm, kas ir jutīgas pret ūdeni un nav ugunsizturīgas.

Sazinieties ar mūsu konsultantu!

rakstiet mums! office@kadavilna.lv

Salīdzini 0 / 3