Ieteicamais

Minerālvate Knauf Omnifit Slab 35 50mm (1200x600)

€ 0.00

Obligātais lauks!
Obligātais lauks!
Obligātais lauks!
Obligātais lauks!

Vate trīsslāņu sienām Rockwool VENTIROCK PLUS 80mm, Rajcza, Polija


Kristiāns no Rajčas nolēma pilnībā modernizēt savu māju. Koka pamatnei viņš izmantoja Ventirock Plus akmens vates paneļus. Šie paneļi ir ražoti, izmantojot unikālu divkārša blīvuma tehnoloģiju, pateicoties kurai tie viegli pielāgojas ēkas sienu nelīdzenumiem un samazina mehānisku bojājumu risku uzstādīšanas laikā.


Funkcijas:

Siltumvadītspējas koeficients lambda λD ir 0,034 W/mK, un šīs vilnas blīvums ir 90/50 kg/m³. Akmens vates plāksnes izmantošanai ēku ārpusē un iekšpusē siltuma, skaņas un ugunsizolācijai. Citi pieejamie biezumi mm: 50, 60, 80, 100, 120, 150, 160, 180, 200 mm.

Pārbaudiet citus izmērus


Lietošana:

STARPSIENAS
Minerālvate sienu izolācijai un siltināšanai no iekšpuses, starpsienu, priekšsienu, starpsienu un rūpniecisko priekšsienu būvniecībai.

KARKASA KONSTRUKCIJAS, GRIESTI, GRĪDAS UZ SIJĀM.
Minerālvate izolācijai un siltināšanai: grīdām uz režģa, rūpnieciskajiem griestiem, ventilējamiem plakaniem jumtiem, grīdām uz sijām uz koka vai tērauda konstrukcijas, piekaramajiem griestiem, karkasa māju un koka māju ārējām un iekšējām sienām.

VENTILĒJAMĀS FASĀDES
Minerālvate ārsienu siltumizolācijai un siltināšanai, izmantojot vieglo sauso metodi ar paneļu pārklājumu, ārsienām ar akmens vai stikla fasādi, skeletveida ārējām un iekšējām sienām.

TRĪSSLĀŅU SIENAS
Minerālvate izolācijai un spraugu izolācijai starp mūra un saliekamajām sienām ārējās un iekšējās sienās un pagrabos.

Salīdzini 0 / 3